BİLGİ BANKASI

Treyler Nedir?

Treyler , motorlu bir taşıt tarafından çekilen ve taşıyacağı yükün özelliklerine has bir şekilde tasarlanıp imal edilen en az bir dingili ve çekildiği taşıta çeki oku, döner tabla, kanca vb adlarla tanımlanan bir bağlantı aygıtı aracılı...

Dorse Nedir?

Dorse treyler, çekicin arkasına bağlanmış bir araç veya kasa olarak bilinir. Bu tür treylerler genellikle yük taşımacılığı için kullanılır. Dorse treylerler kamyonların arkasına bağlanır ve kamyonların taşıma kapasitesini arttırmak için ku...

Üretim

Özel taşıma amacına yönelik (Ucuz çözümler ile, Treyler, dorse, lowbed, damper, silobas, konteyner taşıma, konteyner yükleme, vinç) isteğiniz doğrultusunda özel imalatlarınız projelendirilir ve itina ile gerçekleştirilir.

...

Destek

Sizin ve treylerlerimizin, her zaman ve her yerde iyi bir yolculuk geçirmesi için, nakliye yolculuğu sırasında karşınıza çıkabilecek tüm soruları yanıtlamak istiyoruz.

...

Kalite

CANGÜLLER TREYLER, kaliteyi, müşteri odaklı bir yaklaşım ile şirket kültürünün ana öğesi haline getirmeyi hedefler. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımız için “kalite” bir yaşam biçimi olmalıdır.

...